Sezonu kapatmadan

Selamlar :)
Gri Ankara'dan çok uzakta, günler sonra bilgisayar başına oturabildim. Sitem gibi olmasın, şuan manzaram şöyle :)

 

Henüz yağmur buralara ulaşmadı, hala yaz devam ediyor. Sessizlik içinde gökyüzü ve su :) Ben de bol bol kendimi dinliyorum, ne istediğimi bulmaya çalışıyorum, arınıyorum. Sadeleşmek şart, bunu anladım, yüklerden kurtulmak lazım. Her fırsatta yüzdüm, Ali'yi kokladım, Efe'yi güldürdüm, Misha'yı sevdim. Hiç makyaj yapmadım, kitap kapağı kaldırmadım, haberleri okumadım. Dolunayı, yıldızları izledim..
Dolunayla mevsim bitermiş, bana da yaz biterken yıl bitmiş gibi gelir. 2014'ü düşündüm, sonra düşünmemeye karar verdim, ne de olsa geçti. İçimde keyifli bir heyecan var, aklımda olan şeyleri bi kaç arkadaşımla paylaştım, çok güzel tepkiler aldım. Ne şanslıyım ki beni cesaretlendiren arkadaşlarım var.

Buraya gelmeden önce çok yoğun bir hafta geçirdim, bi kısmını paylaştım, bi kısmıyla ilgili yazı yazmaya fırsat bulamadım. Melis'in yeğeninin baby showerı için hazırladıklarımızı buraya saklamıştım.

Önce kurabiyeler..
ve pasta :)

 

Ben buradayken bebeklerine kavuşmuş bile olabilirler.. Doğmadıysa, önce kolay bi doğum, sonra sağlıklı uzun ömürler diliyorum..
ve gün batarken son tatil fotom. Yazdan kalan son dolunay :)
Bu filmi çok sevmiştim, en çok da şarkıyı..
Sevgiler,
Berna

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir