Seray ve Esat nişan

Kadını aşk kadar güzelleştiren başka birşey var mı?
Gözlerindeki ışık kadar insanı güzelleştiren başka bişi..
Haftasonu Ankara'ya döndüm. Elimde sadece 1 gün ve yapmak istediğim bi dolu şey olunca nası telaşla istediklerimi yapmaya çalıştığımı anlatamam. Çok huzurlu ve sohbet dolu bi gün geçirdim. Sonrasında planladığım sinema programım sekteye uğrasa da, son matinede salondaki son koltuğa, reklamın son dakikasında girmeyi başardım. Uzun filmlerden çok sıkılsam da , filmle ilgili ilk söyleyeceğim şey evet çok güzel bi filmdi olmasa da muhteşem oyunculuk ve muhteşem aşk bakan bi filmdi.. American Hustle.. Düzenbaz..

Nişan ve Düğün pastası yapmak kesinlikle benim için başka bi öneme sahip. Çevremde biri nişanlanacağı veya evleneceği zaman da ben yapmak istiyorum pastalarını. Simay'ın ablasının nişanlanacağını duyunca da kendime engel olamadım plan yapmaktan, hayal kurmaktan. Bu işin en güzel tarafı bu. Hayal kurmaya itiyor beni, canlı tutuyor.. Hatta oturdum pastanın üst süsü için çalıştım :) Daha Simay'la ablasıyla konuşmadan :) Sonra konuştuk ve nişanda yapacaklarımızı planladık. 2 eğlenceli mimar.. Seray ve Esat..
Daha önce yaptığım Bahar pastama ve takvim kurabiyelerine karar verdiler..

18 Ocak takvim kurabiyeleri..

 

 

ve Bahar pastam.. bu kez yuvarlak..

 

 

 

Ve Simay :)
Gece araba kullanmayı çok seviyorum. Yollar bomboşken.. Gökyüzü açık ve bol yıldızlıyken.. radyoda Joy Fm.. Bazı şarkılarım var, çaldığı günü şanslı gün ilan ettiğim.Bu onlardan biri.. ( Benim kıymetlim Edith Piaf'tan.. o da bana kalsın :) ) Şarkı yarıda kalmasın diye iyice yavaşlıyorum.. Bitince, arabayı park edip bi süre yıldızları izliyorum.. Onları farkedebildiğim için şükrediyorum.
La vie est belle..
İyi uykular..
Berna :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir