Selamlar :)

Selamlar :)

Az sonra okuyacağınız yazı oradan burdan ortaya karışık pek çok olayı içermekte olup, en son yazıyı yazdığımdan itibaren kaç karpuz taşımaya çalıştığımı da gösterecektir..

Ama öncee.. doğum günüme çok az kaldı biliyosunuz dimi :) ve ben tabi ki hazırlık ve planlara başladım. Yoo parti falan yok ama işte mutlu oluyorum, mesajlar telefonlar beni mutlu ediyor :) Diğer taraftan da bu Merkür'ün geri gidişi bu aralar ufaktan canımı sıkmıyo da değil. Büyümek de işte böyle bişi, canınızı biri sıkınca sabretmeniz gerekiyo.. ve bazen bu cidden çok zorluyo insanı, neden diye sormak istiyorum.

Bu yazı Sia yazısı olsun istiyorum.. Ama bi taraftan da mutlu bi müzik şuan beni daha ifade edebilir :) Burda..

Belki gazetelerden veya facebooktan gelişmeleri takip etmişsinizdir hatta katılmışsınızdır. Bu sene ilk kez Cake Show, İstanbul düzenlendi. 2-3 Mayıs'ta düzenlenen organizasyonun bi parçası olmak beni ne kadar heyecanlandırdı tarif etmem mümkün değil. Ayşem'le ilk konuşmamızdan itibaren aklımdan geçmesi bile nefesimi kesmeye yetti. Gün saymaya başladım ve gün gelip çattığında Ayşem'le kampa aldık kendimizi. Cake Show'da Ayşem Öztaş'ın Wedding Cake eğitiminin öncesi ve sonrası bana gösterdi ki hiçbi başarı tesadüf olmuyor. Yaptığımız plan, program tablolarını buraya ekleyebilmeyi çok isterdim. Hem cumartesi, hem pazar günü 11'er kişiye Wedding Cake eğitimi verildi. Eğitime katılanların Ayşem'in dersine ilgisi benim için eşsiz bir deneyim oldu. Show sırasında Ayşem'le dip dibe olmanın yanı sıra, takip ettiğim pastacılarla tanışma fırsatım oldu, sohbetler ettik. Colette Peters, Nilay Bektaş Mağralı beni en heyecanlandıranlardandı ..

photo 3 Ayşem'le pazar günü eğitimine giderken..

photo 2

 ve pastamız..

Tam ekran yakalama 28.05.2015 190127

 Benim için bu kadar heyecan verici olunca Ankara'ya dönüşüm muhteşem enerjik oldu :)

O zaman başlasın Sia. Bu kadını dinlerken nefesimi tutuyorum sanırım :)

Döndüğüm gibi de sabahlayarak başladım pastalarıma. İlk Pastam Özge ve Görkem'in nişanı içindi :) Tema tam da sevdiğim gibi :)

photo 16

photo 19Şirinler pastam :) Çiçekli pastalar bi tarafa, şuana kadar yaptığım en eğlenceli pastalardan biri oldu Şirinler pastam.

photo 12Bu sene anneler günü kurabiye kavanozlarına da çok ilgi vardı. Böyle zamanlarda uyumamak cidden umrumda olmuyor.

photo 27

photo

ve diğerleri..photo 20

photo 29

Ayşem'in bana faydası sadece eğitimleri, dostluğu olmadı. Onla ilk tanıştığım eğitimde muhteşem 8 kadınla daha tanıştım. Daha önce onlarla ilgili yazmıştım. Bu tanışma sonrasında müthiş bir dayanışma ve dostluğa dönüştü. Sonra biz o gün öğrendik ki eğitimde 8 değil 9 kişiymişiz. Tuğbamız hamileymiş. Biz de baby shower organize etmek için sözleştik.

Zaman hızlı geçiyo :) Bal aramızın gelişine günler kala, kutlamamızı yaptık :)

photo 22 photo 21

Vee bunlar olurken en muhteşem haberi aldım :)

Ayçam çok mutlu :) O mutlu diye dünyalar benim. Ayça ve Ceyhan'ın nişan pastasını elbette benden başkası hazırlayamazdı :))

photo 23photo 24Elbette pastalar bitmedi :) Hepsini tek yazıya sığdıramadım :( Daha sık yazmalıyım biliyorum..

Bunlar olurken diğer tarafta kendimle ilgili de mutlu edici şeyler oldu :)

Sia'dan en sevdiğim .. Breathe Me..

photo 26 photo 3Ben bu işi çok seviyorum ve böylesine bana keyif veren bişi yapma şansı bulduğum için şükrediyorum.. İçim içime sığmıyor.. Ben pastacıyım..

photo 2

Ve sonra bi mesaj gelir.. Yemek yerken bak kimi gördük Berna :))

photo 3

Sevgilerimle..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir