Prenses cupcakelerim :)

Bu aralar kurabiye ve hamurlarıyla oyalanmak fazlaca iyi geliyor bana.
Sonucunda yaptıklarım hoşuma gidince de mutlu oluyorum :)
Cupcake üstü için hazırladığım bu ciciler ilk 3 boyuta geçiş denemelerim.. Ufak ufak kol bacak yapmaya da başlarım..

Son zamanlarda televizyondan iyice uzaklaştım. Spinning'e gidiyim, pasta deniyim derken fırsat bulamıyorum. Havalar da düzelince evde geçirdiğim saatleri de bahçede ayakları uzatıp ya bişiler okuyarak veya bloga bişiler yazarak geçiriyorum.
Son günlerde de bi dolu çok keyifli blog keşfettim. Bi tanesi Simyacı'dan bi alıntı yazmış. Bi ara herkesin elinde bu kitap vardı. Ben de o furyaya kapılıp bu kitabı okumuştum, severek. Biliyosunuz bizde kitap modası da var. Biri bişi okuyunca herkesin elinde aynı kitap oluyor. Belki de az okuyan bi millet olduğumuz için bişi okuyunca da göze batıyor..

Atları dinlendirmek için mola verdikleri bir yerde genç cocuk simyacıya sorar:
– Öyleyse neden yüreğimi dinlemek zorundayım?
– Çünkü onu susturmayı hiçbir zaman başaramazsın. Hatta onu dinlemiyormuş gibi yapsan da o gene de oradadır, göğsündedir; hayat ve dünya hakkında ne düşündüğünü sana tekrarlamayı sürdürecektir.
– Bir hain olsa da mı?
– İhanet, senin beklemediğin bir darbedir. Ama sen yüreğini tanıyacak olursan, sana baskın yapmayı hiçbir zaman başaramayacaktır. Çünkü onun düşlerini ve arzularını tanıyacaksın ve onları hesaba katacaksın. Hiç kimse kendi yüreğinden kaçamaz. Bu nedenle en iyisi onun söylediklerini dinlemek. Böylece, kendisinden beklemediğin bir darbe indirmeyecektir kesinlikle sana.


Bugün Berna'nın doğumgünü.. Bu şarkı ona gelsin. Imany'e taktım bu aralar..videoda şarkının diğer videolarına göre çok daha eğlenmiş :) Güzel gülümseyen insanları seviyorum.. Gülerken gözleri çizgi olan..
İnsanları bişilerle ilgilenirken gözlemlemek hoşuma gidiyor, sanırım fotoğraf çekmeye başladıktan sonra başlattım bu huyumu..

Herkese güzel bir gün diliyorum :)
İyi seneler Berna :)

Sevgiler..
Berna


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir