Ece Duru 2 oldu

Selamlar :)
Dinlediğim şarkıları yükleyemediğim günler için bi taraftan tam da burda çalsın..

Arkadaşlarımın çocukları gözümün önünde hızla büyüyorlar. Büyüdüklerini görmek ne kadar keyifli.
Ece Duru, Melis'in kızı. Bayılıyorum kendisine.. İkizler burcu olmasının da bi etkisi var mı bilmiyorum ama günlerce oyun oynayabilirim o çocukla.

İki pastanın ilkini Ece Duru'nun kreşteki arkadaşları için hazırladım. Amerika'dan döndükten sonra ilk figür pastam da Minnie olmuştu. Tekrar yapmak çok keyifliydi.

 

 

 

 

Diğeri aile kutlaması için..

 

 

Arıza olabiliyorum ara ara.. Hayat hep pembe, kremalar içinde, bulutlar üzerinde olamıyor. Bazı günler gerçekten her şeyin üstüme üstüme geldiğini hissediyorum. Huysuzluk yapmak için yeterli sebep mi bilmiyorum ama işte geliyo ve geçiveriyo. Doğum günü gecem mutluluktan saçma sapan bi şeye gözlerimden yaş gelene, nefesim kesilene kadar güldüğüm an aklıma geliyor. Mutluluktan..
İçimi kaplayan bi his var bugün.. Yeni yıkanıp serilmiş beyaz nevresim kokusunda kaşık uyumak gibi huzurlu ve ayakları yere sapasağlam basan güven hissi, bütün dünyaya inat, farklılıklara inat sizin olduğunu bildiğiniz.. Son günlerde yaşadığım uzaklığa, olumsuzluklara rağmen o his gitmedi ya içimden o yüzden gerçekliğinden daha emin olabiliyorum. Bugün daha huzurluyum.. Böyle.. 

Viva La Vida :)
Berna

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir