Bulut gibi..

Kayahan'ın ardından yazılan yorumları okudum, hepimiz aynı şeyleri yaşamışız. Kayahan şarkılarıyla büyüyen bir nesilmişiz meğer. Hangi şarkısını en çok sevdiğime karar vermek çok zor ama son dönemde en çok dinlediğim şarkısıbuydu.. Mekanı cennet olsun :(

Pastalarıma geçmeden önce bi kurs haberi vermek istiyorum. Daha önceki yazılarımdan belki okumuşsunuzdur, Mutlu Kekler, Ece Akyıldız'ı pek bi severim. Kendisinden ders almak ve onu görmek için çokca İstanbul'a gitmişliğim vardır. Çevremdeki pek çok kişinin de Ece'yi beğenerek takip ettiğini ancak İstanbul'a gitmenin bile çok maliyetli olması sebebiyle ders alamadıklarını biliyorum. Alın size bi "istedim oldu" hikayesi daha.. Ece 15-19 Mayıs tarihleri arasında Ankara'da Tatlı Atölyesi'nde.. Aşağıdaki fotoğrafta eğitimlerle ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bana mail atın. info@tatliatolyesi.com

Diğer bi haberim ise 2-3 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Cake Show'la ilgili.. Ben gün sayıyorum, bazen hayallerim benden daha hızlı ilerliyor. Benim düşünmeye cesaret edemediğim, "dur daha değil" bile diyemediğim şeyler gerçek oluyor. İçim içime sığamasa da detayları kısa bi süre sonra vericem. Fuar'la ilgili daha fazla bilgiye ise burdan ulaşabilirsiniz.

Vee bu süre içinde yaptığım pastalardan en sevdiklerim.. Liste oldukça uzun :)

 

Bu Itır'ın bana yazdığı mektup. Soldan Sağa ( veya yukarıdan aşağıda ) Seni Seviyorum yazıyomuş :)

Bu çocuğa bayılıyorum.. #pastalarimlabuyuyencocuklar Nehir :)

 

 

Hala en sevdiğim oyun bulutlardan ve yıldızlardan şekil bulup hikayeler uydurmak. En sevdiğim şey bomboş kumsalda gökyüzüne bakmak, rasathanede kuytu bi köşe bulup yıldızları izlemek..
Yine bu sebeple en kıskanılası konser de Coldplay, A Sky Full Of Stars 
Pastalarıma da bulut kondurmayı çok seviyorum. Pamuk pamuk.
Yazamadığım süre boyunca hazırladığım Haftanın en çalışkanı pastası, Selen Su için.. Sevdiklerimiz de ortakmış.

Pastada diğer hoşuma giden ise rengi oldu. Selen Su dediler, pembe? dedim.. hayır mavi dediler, bulut ya.. Kalıplara girmemek ne güzel.. Bulut gibi..
O zaman Bob Marley.. olsun..

 Bana çiçek diyin, düğün pastası diyin.. Konuyla ilgili yeni yeni haberlerim de çok yakında.. Hatta belki yarın bi restoranda dergi karıştırırken hemen karşınızda :)

Ve aslında hikayesi kesinlikle geçiştirilmeyecek bi arkadaşlığı başlatan Pokemon düğün pastası.. Düğün !! Balayından bana hediyeyle gelen Zeynep'le tanışmak, sohbet etmek kesinlikle çok keyifli oldu benim için.

Vee uzaklara giden bi aşk kutusu.. Öyle masum, öyle sıcak ki.. Hep mutlu olsun..
Söz verdiğim halde çok uzun süredir yine yazamadım. Yoğunluk, beklenmeyen üzücü haberler ve bir de araya Amerika seyahatim girdi. Açıkcası uyumayı çok özlemişim :) Gezecek yer olmamasına rağmen Washington'un düzenine hayran kaldım. Bu da Beyaz Saray'ın selamı olsun..
Şahane bi hafta olsun, bol hayallisinden..
Sevgiler,
Berna :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir