Bu kırmızıyı sevdim..

Kırmızıyla pek aram yok.. Ama bu kırmızıyı sevdim :)
Sonra heralde ben yiyemem kırmızı bi keki dedim. Sadece ucundan tadına bakıyım.. Tadını da sevdim..
Bu cupcake'leri 30 Ağustos için yaptım. Bayram kutlaması için.. Uzun zamandır buraya yazmaya fırsat bulamadığım için gecikmiş bi yazı olacak ama yüklemeden geçmek istemedim.
Son Post'ta da yazmıştım, arge çalışmaları son sürat devam. Bu kırmızı kek ( nam-ı değer red velvet cake ) de yeni projemin bi parçası :)

Bu kez fotoğraf çekmeye biraz daha erkenden başladım.

Ay yıldız kırmızıya ne de yakışıyor..
 
 
Sonra da Aşk'a..
 
 
Burçinimin doğumgünüydü.. Kutlamaya süprizsiz gitmek olmazdı :) gitmedik :)
Çok güzel bi gece ve haftasonunun ardından beni yerle bir eden bi haber aldım. Can Hocam'ı kaybettik.. Evet bu haberi maalesef sıklıkla duymaya başladım. Dedemi kaybettim hazırlıksız. Ama bu haber bi başka oldu.  Sabaha kadar içimde yankılandı. İnanmadım. Düşündüm. Hayat bi tuhaf düzen.. Mekanı cennet olsun.. Bünyem üzülünce de derinden çok kolay toparlanamıyor.. sonrasında hastaneden çıkamadım.
Sanırım yaşın ilerliyor olması böyle bişi.. zaman geçtikçe sevdiklerimizin kendisine sarılmak yerine hayallerine sarılıyoruz. Araya zaman giriyor, mesafeler giriyor, anlamsızlıklar giriyor ve bişiler yitip gidiyor..
 
Uzaktaki için gelsin.. Refugee..
 
İyi ki dostlarım var :) Kulağımdan tuttukları gibi Alaçatı'ya attılar beni. Yılın bu zamanı Alaçatı'yı çok severim.. Keyifli bi haftasonuydu :)
Haftamız da güzel geçsin..
Herkese iyi haftalar
Berna :)
 
 
 
 
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir