Bora 6 oldu..

Hedefe kilitlendiğimde gözümün hiç bişi görmediği doğrudur :/
Her dakikamı zaman kaybetmeyecek şekilde planladığım, az uyku, bol sakarlık, çok iş dolu 10 gün geçirdim. Önceki postta fotoğraflarını göreceğiniz nişan pastası da bunlardan biriydi :) Haftamın finali de benim boncuk gözlerin oğlu Bora için Lego Movie pastasıydı..
Neşeyle önceki siparişte de koşturmacam vardı. Planladığımız şekilde bir türlü buluşup teslim edememiştim onun toplantıları yüzünden, en sonunda iş çıkışı dedik. Ben heyecanlandıkça uzadıkça uzadı buluşmamız. O kutudakiler bitene kadar hiç geçmiyo heyecanım :) Ve sanırım bana devam etme gücü veren de bu heyecan :)
Neyse, sözleştik iş çıkışı sipariş teslimi için. Gri opel gördüm, elimde kutu cama tıkladım. Dehşetle bana bi çift göz döndü.. Kız önce bana baktı, sonra elimdeki beyaz kutuya.. Kıza ne diyeceğimi şaşırdım, kızın dudağının bi tarafı kaşıyla paralel yukarı kalkmaya başlayınca.. pardon dedim.. yanlış araba :/
Arkamı döndüm, benim gri opel orada duruyo. Koşar adım gittim, evet boncuk gözler de orada..
Aşk güzel şey, insana parlak bi güzellik veriyor :)

Tabi Lego Movie'de aşk meşk yok, durmadan nasıl yaparım, ne yaparım diyorum. Legoları dizip bırakmak istemiyorum. Oturdum ben de filmi izledim. İtiraf etmeliyim ki çok da eğlendim :) Artık ben de bi Emmet hayranıyım :) Pastayı çizdim, figürlere 1 hafta öncesinden başladım.  Havaların bu kadar sıcak olması figür ve pasta için olabilecek en berbat şeylerden biri. Sıcağı gören şeker hamurları dağılmaya başlıyor. Bu sebeple mümkün olduğu kadar erken figürlere başlayıp serin bir yerde kurutmak gerekiyor.

Neyse ki kazasız belasız atlattık ve pastayı görünce Bora'dan kocaman bi sarılma kaptım. Bütün yorgunluğum o an bitti..

 

Yeni yaşın kutlu olsun Bora. Upuzun sağlıklı bir ömür diliyorum :)

Sevgiler..
Berna :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir